فصل سوم جشنواره استعدادیابی پتروماه به خط پایان رسید/ برترین استعداد فردا معرفی می‌شود

فصل سوم جشنواره استعدادیابی پتروماه به خط پایان رسید

سومین جشنواره استعدادیابی پتروماه که فراخوان آن و دعوت علاقه‌مندان به نمایش از روزهای ابتدایی سال ۱۴۰۱ آغاز شد، پس از دریافت آثار، کار خود را آغاز کرد و شرکت کنندگانی که آثارشان مورد تایید داوران قرار گرفت در روزهای ۲، ۳و ۴ آذر پا به صحنه پتروماه گذاشتند و هنر خود را به نمایش درآوردند.

از میان ۴۰ نفر راه یافته به مرحله نیمه نهایی ، ۱۵ نفر برتر انتخاب و به مرحله فینال راه پیدا کردند و در حضور مجید اخشابی، فریبا کوثری، الهه رضایی و میلاد عرفان‌پور که از هنرمندان و داوران مطرح کشوری هستند به رقابت پرداختند.

حالا پس از این ۱۵ اجرا که به اذعان داوران از سطح کیفی بالایی هم برخوردار بوده همه علاقه‌مندان و شرکت کنندگان در انتظار معرفی استعدادهای برتر هستند، استعدادهایی که با این انتخاب، راه جدیدی برایشان آغاز می‌شود و باید به دنبال کارهایی بزرگتر باشند.

جشنواره استعدادیابی پتروماه که برای سومین سال پیاپی توسط امور فرهنگی اجتماعی شرکت عملیات غیرصنعتی و به نمایندگی از شرکت‌های پتروشیمی منطقه برگزار می‌شود تلاش می‌کند استعدادهای منطقه را که تاکنون عرصه‌ای برای بروز توانمندی‌هایشان پیدا نکرده بودند را شناسایی کند و پس از برگزاری کلاس‌های آموزشی این استعدادها را که اغلب کودک و نوجوان هم هستد آماده اجرا روی صحنه کند و به کمک راهنمایی‌های تکمیلی راه پیشرفت را برایشان هموار کند.

راهی که برخی از استعدادهای برتر دوره‌های پیشین هم به خوبی طی کردند.