تخصیص اعتبارات جاده اهواز_ خرمشهر باید تقویت شود

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: چهار خطه شدن جاده اهواز_ خرمشهر مصوب شده اما به دلیل طولانی بودن مسیر و تامین اعتبارات لازم این امر به زمان زیادی نیاز دارد و در حال حاضر فقط ۵ کیلومتر از مسافت این جاده چهار خطه شده که بنابراین در جهت سرعت بحشیدن به این امر تخصیص اعتبارات این جاده باید تقویت شود.

سرهنگ رضا دولتشاهی در گفت و گو با خبرنگار آمال با بیان اینکه تمام محورهای خوزستان درگیر اربعین هستند، اظهار کرد: خیل عظیم زائران از اقسا نقاط کشور به سمت مرزهای خوزستان سبب شده از ورودی استان تا نقطه صفر مرزی جاده‌های استان درگیر برگزاری مراسم اربعین باشند.

وی با بیان اینکه تعریض جاده‌های دو مسیر اصلی اهواز _شلمچه و اهواز_چذابه تا حدودی انجام شده و جاده‌هایی که تعریض آنها برای اربعین امسال آماده نشد، دستور دادیم که ایمنی سازی شوند، افزود: آمادگی کامل برای ایمن سازی همه محورها را تا حدود زیادی داریم.

رئیس پلیس راه خوزستان  ضمن اشاره به انجام اقدامات مناسب و رفع برخی از مشکلات در زمینه پارکینگ‌ها بیان کرد: چهار خطه شدن جاده اهواز_ خرمشهر مصوب شده اما به دلیل طولانی بودن مسیر و تامین اعتبارات لازم این امر به زمان زیادی نیاز دارد و در حال حاضر فقط ۵ کیلومتر از مسافت این جاده چهار خطه شده که بنابراین در جهت سرعت بحشیدن به این امر تخصیص اعتبارات این جاده باید تقویت شود.

نویسنده خبر: فاطمه طاهری

انتهای پیام/